| Robertamirela23 a întrebat:

Buna tuturor, de un an ma doare urechea dreapta, imi este infundata si aud slab cu ea, cateodata ma si ustura. Ce as putea face sa o desfund?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Du-te la o.r.l.-ist s-o desfunde, daca e infundata, daca nu sa-ti dea niste picaturi.Nu te sperie, nu pare ceva grav, daca era nu rezistai mai mult de o luna 2winking

Răspuns utilizator avertizat
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Ia vata cu spirt si abga in ureche

| caravaggio a răspuns:

Sa mergi la ORL e cel mai bun sfat

| Andreea2200 a răspuns:

Du-te la ORL poate e ceva mai grav. Parerea mea. happy

| ioana_9377 a răspuns:

Buna mirela
se poate sa ai otita
trebuie sa faci urgent consultatie la doctor
eu am avut otita
si am stat o luna in spital
du-te cat mai repede la doctor

| AmyLove89 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la medic si iti va spune el ce e de facut.