| anonim_4396 a întrebat:

Deci.
Am o problema legata de maini:
Palmele mele sunt cam mici, iar degetele la fel, mici dar nu sunt subtiri, sunt potrivite.
Cum sa fac sa imi maresc palmele?
Astept sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Nu iti poti mari palmele.Ele cresc o data cu corpul.Ce inaltime ai?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Scuze ca-s offtopic, da tot te-am vazut pe aici si is curios: Tu esti in poza de la avatar?big grin
Eu am degetele lungi de la atat tastatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu mergi la un doctor?
Poate ca ai o afectiune,...
nici nu ne-ai spus ce varsta aihappy
Asta tine de organism, cum te dezvolti.
Numai bine.