| Corsi a întrebat:

Am 18 ani si am o 2 mari probleme.
Prima ar fi am incheieturile foarte subtiri dar eu sunt destul de gras
A 2-a ar fi ca am palmele, degetele pumnii mici. Va rog sa ma ajutati ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Fă flotări în pumni, asta o să-ți întărească încheieturile.

| MistretulPufos a răspuns:

Nimic, asa sunt oasele tale

| Rafael546 a răspuns:

Tot asa esti acum?