| SintSmekerulTpu a întrebat:

dupa o Interventie chirurgicală la mana ( sub anestezie generală ) vad ca nu mai pot sa memorez nimic, ce pot sa fac? Nici noaptea nu prea dorm? Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Nu e bine. Anestezicul a avut efecte grave. Mergi inapoi la medic si spune-i asta. Aici, nu te putem ajuta eficient.

| XcrimeXD a răspuns:

Normal ar fi ceva temporar max o sapt daca se prelungenste consulta doctorul>>SUCCES!

| ThePsV a răspuns:

Stai linistit, asa am patit si eu. Este de scurta durata. tongue

| SintSmekerulTpu explică (pentru ThePsV):

Cam cat timp, nu mai pot retine nimic si uit repede de la anestezie?