| thesunisup a întrebat:

Pentru cei care au facut anestezie generala, ati experimentat vreun efect secundar, ma refer la absolut orice fel de efect secundar, voi face o interventie chirurgicala in curand si sunt ingrijorat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nici un organism nu este identic. Asa ca daca eu nu am avut nimic dupa anestezia generala nu garantez ca tu nu vei avea.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Am 8 operatii facute si nu s-a intamplat nimic. Nici nu-ti dai seama pana te trezesti.

| cristimihailov a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa te intrebi de bacteriile intraspitalicesti...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu am intampinat nici un efect secundar.