| zUtteX a întrebat:

Imi puteti spune va rog unde gasesc sa cumpar fiole de vitamina D injectabile pentru. sugari? Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Vitamina D2 injectabila, care se facea la sugari pentru profilaxia rahitismului, eu stiu ca nu mai este pe piata.

| Azµre a răspuns:

Http://www.magazinul-dvs.com/......rol/37/159
Vand fiole Vitamina D3 Injectabil (colecalciferol) de 100.000.UI(cutie cu 6 fiole) pret 15 ron/fiola si de 300.000.UI(fiole ambalate individual) pret 25 ron/fiola. Valabilitate 2014.Contact panselutza_gl@yahoo.com sau Telefon 0771.583.635

| Isabella95 a răspuns:

La farmacie!

Răspuns utilizator avertizat