| IonutPetre12 a întrebat:

M-am operat de chist pilonidal.Am niste fiole de algocalmin (3 pe zi). Sunt injectabile si nu are cine sa mi le faca.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la 112 si vin medicii si i ti fac ei injectia.

| Catrice a răspuns:

Da' spital n-ai?

| Alisia88888c a răspuns:

Cred ca poti merge la doctorul de familie, sau un vecin

| IonutPetre12 explică (pentru Alisia88888c):

Nu pot merge

| IonutPetre12 explică (pentru Alisia88888c):

Si nu se pricepe nimeni de pe langa mine