| LeKaAlex a întrebat:

in legatura cu sanatatea mea, este bine sa ascult muzica la maxim cu castile pe cap? Sa stiu daca mai ascult sau nu ca nu vreau sa raman surd in viitor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dRaguTzuu a răspuns:

Poti asculta vreo 15 minute dar nu cateva ore fara pauza...[asa fac eu] spre binele tau as spune sa dai mai incet volumul + mai auzi si tu ce se intampla prin jurwinking
funda?

| LeKaAlex explică (pentru dRaguTzuu):

Lol mersi 15 minute am inteles (ca sa nu mai ascult o ora lol ) laughing dar nu aud ce este in jur pentru ca sunt singur acasa mai des si cant ca nebunu tare in casa lalalalla lolollo laughing)

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vei suferi in viitor de acufene( zgomote in urechi), si hipoacuzie. Renunta la volumul mare cand asculti muzica la casti!

| TempestUV a răspuns:

Nu e bine deloc ceea ce faci.Nu ramai numa surd da poti face si cancer la creeier deci las-o mai usor cu osesia pentru telefonul mobil. Sper ca te-am ajutat si sa nu mi-o iei in nume de rau.

| LeKaAlex explică (pentru TempestUV):

Nu nu te iau in nume rau, dar mersi pentru ajutor nu stiam ca faci cancer la creier lol, dar nu la telefon la pc la telefon sunt castile mai mici dar la castile mari dupa pc rolling on the floor

| franco2003 a răspuns:

Nu este bine

| DarkChocolate94 a răspuns:

Nu este deloc bine!