| gingergirl1 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Eu obisnuiesc sa ascult muzica la casti, nu dau la maxim dar vreau sa stiu daca pe viitor pot avea probleme cu auzul pentru ca folosesc castile aproape zilnic...sad

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă sunt folosite cu moderaţie, nu o să ai probleme.

| Brunettedlk a răspuns:

Din cate mi-au tot repetat si mie toti cica da. Dar daca nu faci abuz de ele, gen in fiecare zi nu e nici o problema.

| tpuforyou a răspuns:

Buna!
1 Nu o sa ai probleme cu auzul din cauza asta! _
2 Dar o sa ai parte de mai multe migrene din cauza lor! ))
Ps... mare atentie cand traversezi strada!))

| Deliα a răspuns:

Dai nu dai muzica tare nu patesti nimic.winking

| Deliα a răspuns:

Daca nu dai muzica tare nu patesti nimic

| Kozbinski a răspuns:

Depinde si ce putere au, si eu ascult la casti si nu am nicio problema, sanse mai mari sa ati fie afectat auzul este daca exagerezi.