| VictorL a întrebat:

Bună TPU, mama are 38 de ani şi de vreo 2 ani de zile are o durere mare în partea stângă de pe la mijlocul burţii, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Medicul de familie ii va da trimitere la un specilalist, evental internist

Răspuns utilizator avertizat
| Pisica18a a răspuns:

Du-o la doctor