| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a iesit de dimineață un cos foarte mare, alb, pe mână. Ma doare foarte tare si nu stiu ce sa ii fac. Din ce cauza s-a format?
Am de asemenea unul pe frunte și 2 in zona inghinală. Poate fi ceva hormonal? Am 18 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Poate fi reactia organismului la acumularea de toxine in sange. poti face o cura de dezintoxicare cu Argila Alba.

| Idontcare69 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Chiar ai dreptate, in plus, am foarte multe semne ca am acumulat toxine, mai ales oboseala nejustificata

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Idontcare69):

Consuma salate, produse din lapte=iaurt, chefir, sana. si o data pe zi, timp de 7-10 zile: la un pahar (250-300 ml) cu bere adaugi putina drojdie de bere. Complexul de Vitamine B ajuta foarte bine la eliminarea toxinelor. Bafta deasa si mult succes!

| Idontcare69 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mulțumesc mult?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Idontcare69):

? sau!; ca-s tare nedumerit!winking laughing tongue