| americanu00334567 a întrebat:

Mie imi place la nebunie pateul vegetal (ardealul cu fainosag) si mananc aproape in fiecare zi.Are ceva? Ce este fainosagul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

O chestie pompoasă pentru reclame nimic mai mult big grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Stai liniştit că NU păţeşti nimic :)

"Ce este fainosagul?" =))
Vezi detalii la linkul :
http://ovidiudraghici.webs.com/fainosag.htm

Toate cele bune!

| Sasory a răspuns:

Nu are nimic... mănânci ce vrei.Dar ți-aș recomanda să mai mănânci și cu altceva ...adică pateu și cartofi.big grin e foarte bun laughing

| ELEGANCELLA a răspuns:

E un condiment.