| donna26 a întrebat:

Pateul vegetal este sanatos?
ingrasa?
funda **

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu e deloc sanatos dar e foarte bun la gust laughing merge sa mananci din cand in cand big grin

mira
| mira a răspuns:

Ingrasa in masura in care consumi cantitati mari cu multa paine.Are si el grasimi si, mai ales, multe E-uri.

| Shatteredx a răspuns:

In ziua de azi ce-i sanatos?
Nici apa plata nu e mai sanatoasa decat apa de la robinet, cica baga tot felul de prostii in ea mai nou
Daca-i bun la gust, cumpara-l! Daca e sa te imbolnavesti, te imbolnavesti si daca nu mananci decat fructe si legume

| Wantyouback a răspuns:

Nu nu e bun pentru sanatate. Daca alegi unul cu ceapa verde, il vei simiti usor/mai mult picant. Stomacul daca nu este obisnuit va avea reactii ca : flatulatie, balonare.