| lonyanna a întrebat:

Bună, TPU!
Mie niciodată nu îmi vine menstruația noaptea. De ce?
Mulțumesc.
Fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cine a spus că trebuie să-ți vină noaptea?
Menstra poate fi schimbul 1 ori 2 sau 3.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Va veni și noaptea ai să vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Deoarece corpul tău aşa este programat poate.
Şi de să-ţi vină noaptea?
Îţi vine când îi de venit.
Te pup!

| lonyanna explică (pentru anonim_4396):

Păi multor fete le vine și ma gândeam că ar trebui să imi vină și mie.

| lonyanna explică (pentru anonim_4396):

Păi multor fete le vine și ma gândeam că ar trebuie să imi vină și mie.

| sunshine15 a răspuns (pentru lonyanna):

Stai linistita nu e nimic anormal in asta.

| gingergirl1 a răspuns:

Stai linistita, nu esti singura! Nici mie nu imi vine noaptea!winking Si ma consider foarte norocoasa pentru ca nu trebuie sa stau cu grija etchappy