| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Tot fac diaree și menstruația nu mai vine! Nu o să mai am niciodată menstruație de la vârsta de 18 ani? Nu am niciun iubit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bună! Pt diaree poți încerca: Imodium sau Furazolidon sau Smecta. Pt menstruație ia niște picături de zmeur, poate o vei normaliza. Ai grijă de tine!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este legătură. Fiecare afecțiune se tratează la alt medic. Lipsa iubitului se tratează cu busuioc sub pernă.

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Poate întârzie sunt unele fete am citit pe net care au uneori la două luni menstruație, ciclul menstrual dereglat adică care nu vine când trebuie are mai multe motive :dereglare hormonală, stres, deshidratare a corpului cu apa și mâncare insuficientă