| Alexandra_8718 a întrebat:

Buna TPU produsul acai cleanse chiar e bun sau sunt doar niste pastice care te ingrasi mai tare? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anutza08 a răspuns:

Buna.am luat si eu pastilele astea.inafara ca iti taie pofta de mancare nu sunt bune de nimic, nu slabesc. Iar apa aceea calda cu lamaie e chiar scarboasa.Incearca sa faci spor si sa reguci dulciurile si grasimile, iar daca ai voina nu mai manca dupa ora 18.Si nu uita bea multa apa, reduce celulita.Am incercat euwinking

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Pastilele pentru slăbit nu sunt bune deloc. Dacă vrei să slăbești mănâncă sănătos și fă mult sport! Mulți prieteni și chiar mama mea a încercat, dar fără nici un fel de rezultat, doar și mai multe kg în plus. Nu te sfătuiesc să le încerci!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Nu sunt bunee! nu cumva sa le incerci! te ingrasa, nu slabesti este un medicament tampit!

| kaddy a răspuns:

Cateva pareri obiective de la cei care l-au folosit le gasesti aici: http://cumslabesti.eu/3377-acai-cleanse-pareri/