| Elide a întrebat:

trebuie sa-mi pun aparat.In cat timp mi-l va pune? Si care sunt etapele si cat ma costa pana mi-l pun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

In vreo 30-40 minute ti-l pune. De regula se pune intai sus si dupa vreo 2 luni si jos.

| Rotazi a răspuns:

Ce fel de "aparat"?
De aer conditionat, de radio, dentar, sau care din multele "aparate" care exista?

| Whiterainbow123 a răspuns (pentru Rotazi):

După categorie, cred că a 3-a variantă pe care ai expus-o este valabilă.

| Rotazi a răspuns (pentru Whiterainbow123):

Nu stiu. Poate fi aparat de depistare a gazelor din bucatarie.

| Elide explică (pentru Rotazi):

Dentar