| Laviniaaaaa23 a întrebat:

va rog raspundeti-mi! in urma unei ecografii am aflat ca am un,,hemangiom sub capsular,,,iar medicul de familie mi-a dat o trimitere la ginecolog,spunand ca nu e ceva grav,dar trebuie prevenite viitoarele posibile probleme. prin urmare vineri merg cu mama la ginecolog.a spus ca o sa mai imi faca o ecografie iar intrebarea mea este daca o sa ma si consulte acolo. mi-este frica sa nu cumva mama mea sa afle in urma consultatiei ca nu mai sunt... domnisoarastraight face. cum se procedeaza? mama mea va intra in cabinet? sau daca o sa ma intrebe dna. doctor daca sunt de acord ca mama sa intre eu va trebui sa spun ca DA. * nestiind ca am ceva de ascuns*. credeti ca o sa ma si consulte acolo? cum o sa se procedeze, va rog ajutati-ma! FUNDAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa inteleg dupa nick ca ai 23 de anisori? Sper ca nu. Oricum, indiferent de virsta... mai bine ai discuta inainte cu maica-ta pe tema virginitatii tale lipsa. Mai bine sa iti faca o scena acasa daca e cazul de asa ceva decit in public...

| Laviniaaaaa23 explică (pentru KodrutZ):

Crezi ca o sa ma controleze acolo?

| KodrutZ a răspuns (pentru Laviniaaaaa23):

Mdah, am analizat problema. 16 ani. Deh, n-o fi mare fis, altele la 16 ani deja toarna copchii. Nu ca tu nu era sa torni vreun plod... logic ar fi sa iti faca doar ecografie, daca de asta era vorba. Daca vrea sa te consulte la burlan, ii zici ca ai ciclu si o sa vii alta data. Voila, problem solved.

| Laviniaaaaa23 explică (pentru KodrutZ):

Adevarul este ca astept ca zilele astea sa imi vina ciclul. Multumesc mult. Dar cum ai spus si tu... ar trebui doar ecografie.