| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa spun ca cam de vreo 3 luni sau mai mult... Ma doare coloana vertebrala. Ieri am fost la spital la TERAPIE, mi-a spus ca trebuie sa stau drept, si toata faza e ca mi-e rusine fiindca sunt 2 femei una mai tanara iar cealalta mai in varsta... Mi-a zis sa ma dezbrac pana la lenjeria intima ( chiloti ), mi-a fost foarte rusine sad

Am nevoie de ajutor ce sa fac? Oare si data viitoare tot asa trebuie sa fac sa ma dezbrac?

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Hai mai, gandeste-te ca ii faci si tu la aia mai tanara o bucurie. Nu-i niciun stres.winking

| Tavy100 a răspuns:

Ar trebui sa faci ce iti zic ele. Dar in general daca te doare spatele de multa vreme ar trebui sa stai drept, sa practici inotul sau baschetul.
Cand dormi sa dormi pe o saltea speciala pentru cei cu probleme de coloana.

| valentingb a răspuns:

Omule,esti la spital, am stat cu un prosop pe zona intima 7 zile. Si cu o sticla de gheata dedesubtlaughing Asta e, toata lumea merge acolo pentru ca sufera, nu te baga pe tine in seama, sau pe junioru' happy. Si daca te baga in seama, poate cand pleci de acolo iei si un numar de telefon, mai stii?
Imbraca-te cu ceva mai lejer, o pereche de pantaloni scurti bufanti, poate o sa te simti confortabil.

| karsivan a răspuns:

I-ati pe tine un short si gata ramai in pantaoni scurti, si daca insista sa te dezbraci poti spune simplu ca te jenezi si ca vrei sa stai asa, pe dealta parte sincer doamnele de acolo nu au nici un stres ca esti tu dezbracat, s-au obisnit, poti inchide ochii si te gandesti ca esti la mare la plaja sau la piscina.