| numaicumvreaueu a întrebat:

Vreau sa urmez dieta max plank si vreau sa stiu cam cate kilograme pot slabi cu ea. In dieta este specificat ca depinde de metabolism...eu daca tin orce fel de dieta intr-o zi slabesc si cate 1 kg. deci am un metabolism rapid? daca este posibil doresc sa imi raspunda doar cei ce au incercat dieta. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Davidutzuuu a răspuns:

Salut! Stiu ca si prietena mea a folosit! Nu a slabit asa vizibil imediat, dar intr-o luna a dat jos aproape 10kg(fara o dieta foarte serioasa, nu manca dupa ora 18:00 - cam asta a fost)! Sper ca te-am ajutat!
P.S: Nu e bine sa slabesti mult deodata! Nu este indicat asa cum zici tu, pe zi 1kg!