| IItequillaII a întrebat:

Deci vreau sa va intreb cam cate kg as slabi (stiu ca depinde de metabolism, dar in general) consumand carnitina din aceea la plic si bine inteles merand la sala?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E foarte buna carnitina, dar aia la plic ( daca e ce cred eu ca e, de la redis ) are foarte multa fructoza. cumpara-ti carnitina pura, fara altceva.

8 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Cel mai mult slabesti facand sport, este cel mai bun remediu de a slabi.

| IItequillaII explică (pentru feraryyy78):

Stiu si fac sport dar azi cand am fost la sala ii tot auzeam pe instructori ca este foarte buna carnitina

| Cosmin86 a răspuns (pentru IItequillaII):

E foarte buna carnitina, dar aia la plic ( daca e ce cred eu ca e, de la redis ) are foarte multa fructoza. cumpara-ti carnitina pura, fara altceva.

| Skynettt a răspuns:

Daca ai merge la sala intr-o zi ai putea salbi chiar si un kg; 0

| Veleno1 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Ce suntem noi vrajitori? E imposibil sa ghicesti kg pe care le va slabi cineva.Degeaba iei l-carnitine daca tu mananci mult.Mai bine tine-te de treaba

| IItequillaII explică (pentru Veleno1):

Nu, era o intrebare generala. Adica in medie cat s-ar putea slabi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru IItequillaII):

Nu exista "o medie", difera foarte mult de la om la om. important e ca o sa slabesti