| windrime a întrebat:

Buna tuturor, am pielea foarte sensibila si aproape de fiecare data cand imi iese un cos imi ramane apoi semn, dar nu il storc sau ceva. Ce pot sa fac pentru a scapa de semne sau macar a le atenua pentru ca nu vreau sa folosesc tone de fond de ten zilnic ca sa ascund aceste imperfectiuni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Inainte de culcare, pe fata bine curatata, da cu crema de galbenele si dimineata te speli.
Intr-o saptamana o sa vezi diferenta.

1 răspuns:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Foloseste crema cu antibiotic pentru fata nu va mai fi sensibila pielea de pe fata si cosurile vor disparea.