| Maddutzakiss a întrebat:

Buna tuturor am si eu o intrebare:ce sa fac sau ce tratamente sa iau sa imi creasca parul mai repede vreau raspuns urgent... funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Ulei de recin cu vitamina a, sampon cu petrol sau capsule, sunt si medicamente, dar mai bine intreaba la farmacie sau medicul.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la crestere

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ai putea sa incerci uleiul de recin, am auzit ca-i bun.
*-*

| TheAce a răspuns:

Recomand masca cu ulei re ricin. Nu stiu pe nimeni care sa o fi incercat si sa nu fi dat randamentul scontathappy. Am vazut ca cineva a scris ''recin''..Ai grija, e ricin.

| alexandra120612 a răspuns:

Si gazul lampant ajuta la cresterea parului amestecat cu ulei de ricin si tinut 1 pe par