| Lala_6736 a întrebat:

am si eu o problema. de vreo saptamana iau tratament cu antibiotice, iar de vreo 2-3 zile, dupa ce mi s-a terminat menstruatia secretia mea si-a schimbat consistenta, culoarea(inspre maroniu) si mirosul.
poate fi doar din cauza antibioticelor, fara sa ma vreo boala sau vreo infectie? astept raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil ai facut o infectie cu o ciuperca, din cauza multor antibiotice. Trebuie sa te vada un ginecolog sa-ti recolteze din secretie.

| mermadia a răspuns:

Da, este din cauza antibioticelor.trebuie sa te prezinti la un doctor pentru "investigatii". nu ai boala, ai infectie.cu cat o tratezi mai repede, cu atat mai bine.happysucces!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este ceva normal la un tratament cu antibiotice, in fond antibioticele pentru asta sunt, pentru inlaturarea infectiilor ceea ce la tine poate fi un semn bun.Parerea mea este sa stai linistita.