| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Ma doare putin in piept,fix in piept straight face si adineauri mana stanga mi-a inceput sa imi tremure, e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic grav, stai linistita, du-te in pat si culca-te si maine mergi la medic, pentru ca este posibil sa ai o bronsita!
Mana iti tremura de slabiciune si pentru ca, in loc sa fii in pat si sa te odihnesti, tu stai la computer.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Era ingrijorator daca te durea mana stanga, cea cu inima, sau era amortita...dar dreapta, este evident de la tastat si folosit.
Odihna multa, foarte multa odihna!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni? :'(

| Fabian88 a răspuns:

Salutare. Nu as dori sa te sperii. Dar din cate stiu durerile in piept sunt foarte periculoase. Daca durerea variaza si in mana stanga e de preferat un control de urgenta. Imi pare rau ca a trebuit sa iti scriu direct. Grija de tine.