| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,cand pun mana pe tampla stanga,ma doare putin, pe partea dreapta daca fac aceeasi chestie nu ma doare. Poate fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie doar de la oboseala

| MisFit20 a răspuns:

Poate fi un cos in interiorul urechii, dar cel mai bine du-te la doctor.

Răspuns utilizator avertizat
| PVAAVU a răspuns:

Intreaba doctorul, dar sa nu crezi ca noi suntem acela.

| puscahoreangaion a răspuns:

I-a un nurofen durere!

| minda23 a răspuns:

Du-te la doctor asa o sa fi sigur.

| alee006 a răspuns:

Nu cred sa fie ceva grav.Incearca s ate ungi la tampla cu un unguent de genul fastum gel de doua ori pe zi timp de trei zile, iar daca durerea continua, un consult de specialitate este ideal pentru a te linisti.