| Cristina2316 a întrebat:

Buna tuturor. Mi-am luat o punga de cipsuri de la magazin iar când am ajuns acasă am văzut ca punga era puțin deschisă. Cred ca atunci cand le-a dezlipit intre ele s-a dezlipit puțin și erau uscate și puțin tari. Are ceva dacă am mâncat câteva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Nu are nimic. S-au uscat pentru ca a patruns aerul.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, s-au intarit pentru ca a patruns aeru. Asa se intampla cu orice punga de chipsuri pe care o lasi deschisa mai multe ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% nu

| pisciutza19 a răspuns:

Nu ai patit nimic dar pe viitor fii totusi mai atent.

| Eugenonut1 a răspuns:

Nu ti.se va intampla nimic