| andreea0405 a întrebat:

Vreau sa va cer pararea in legatura cu motanul meu. De cateva zile (cam o saptamana) miorlaie seara si noaptea sa iasa afara, ceea ce inainte nu facea. Iesea doar ziua, apoi dormea, mai statea treaza putin seara si se culca la loc, iar a doua zi iesea afara. Ieri a vomitat odata si astazi a vomitat de 2 ori. Credeti ca este ceva grav? Ar trebui dusa la veterinar? Am uitat sa mentionez ca are 7 luni. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Nu acum este perioada de imperechere peste 2-3 saptamani ii trece.