| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma. am 1, 64 inaltime si numai 47 kg. in trecut am crezut ca sunt grasa, si am slabit, dar nu am tinut cont de masura, si acum arat groaznica. foarte foarte slaba. va rog ajutati-ma cu sfaturi pentru a ma ingrasa, caci pe net nu am gasit nici un sfat. va rog, ajutati-ma. nu imi sta bine in nici o pereche de blugi, si evit pe cat posibil pantaloni scurti si fuste. vreau sa ma ingras pana la sfarsitul anului scoalar, ca sa arat binehappy, si pe tot restul vietziwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnaEindragostita a răspuns:

Uite ce sa faci mananca multi cartofi, grasime de porc sau de orice mananca chipsuri si multe dulciuri pune pe cineva sa iti aduca totul st maestru la astalaughing)))))))

| mecfoy a răspuns:

Mananca normal, e bine sa te ingrasi treptat. Mananca branza, cascaval, paine, unt, smantana si chestii mai grase, dar nu in exces. Sa nu mananci chestii prajite in ulei, sunt foarte nesanatoase! Bafta!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Se spune si acum arat groaznic, nu groaznica

| iulialp a răspuns:

Cati ani ai ?

| xplosiw a răspuns:

Cared ca in trecut erai mai plinutza dar acum te-ai inaltat.