| Dydzzy a întrebat:

Ma numesc Diana! As vrea sa stiu cum pot sa ma ingras! Sunt cam slaba si nu imi place! As vrea si eu sa fiu mai grasa! Ce pot face? Daca ma duc in oras, trebuie sa imi iau pantaloni pe masura mea! Ma simt prost! Ce sa fac ca sa ma ingras? Va rog ajutati-ma! fundita.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport și mergi la un medic în nutriție. Abuzul dăunează grav.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si`eu`sunt`foarte`slabahappy
Dar`asta`nu`pentru`ca`nu`mananc
Asa`sunt`eu,.
Si`nici`probleme`de`sanatate`n.am
Eu`cred`ca`primul`pas`e`sa`te`simti`bine`in`pielea`talove struck
Daca`reusesti`sa`te`ingrasi`ma`anunti`si`pe`minehee hee
Te.am`pupat:*
big hug

| jessica_8349 a răspuns:

Mananca!batting eyelashes
ia vitamine smug
mergi la medic!