| Beatrice03Stroe a întrebat:

Vreau păreri urgent! Luna trecută mi-a venit pe data de 6 acum a trecut 6 și încă nu mi-a venit la mine venea mereu pe aceeași data, am avut relații cu soțul meu neprotejat, Ma dor sâni, sunt tari, îmi curge o secretie albă și îmi vine mereu sa dorm, aștept răspunsuri va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Pentru siguranta ta cumpara un test de sarcina si fal.

| Kyttynna a răspuns:

Fa-ti o programare la ginecologie.

| LucyaDns a răspuns:

Singurul raspuns pe care poate ca o sa il primesti este sa te duci si sa iti faci un test de sarcina. El iti va spune daca esti sau nu. In cazul in care nu esti insarcinata du-te si fa-ti un control pentru ca nu este normal.