| madalinGL a întrebat:

Vreau sa slabesc cateva kg. si nu stiu cum. Ce metode imi puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai, pentru ca să vedem dacă e necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| tiktak44 a răspuns:

Exercitii cardi, alergare bicicleta, ia-o progresiv de la 2 km pe zi, si maresti distanta pe masura ce capeti exercitiu, nu fa abdomene, caci faci muschi pe sub burta si, o sa-ti fie mai greu sa slabesti din cauza lipsei de dexteritate

| georgetal a răspuns:

Eu iti recomand reg-enor. Faci o detoxifiere a organismului cu o dieta adecvata, si mai ierzi si din kg. vezi mai multe detalii aici: http://www.eco-natural.eu/detoxifiere-pentru-ficat-si-vezica-biliara/