| ktaLINE a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat costa o analiza pentru determinatrea grupei sanguine(in Iasi, eventual).
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mysteriosgirl96 a răspuns:

Buna!
Eu am dat 10 lei in plus dar la Bucuresti.
Dar ti-o poti afla si printr-un simplu calcul biologic daca stii grupa mamei si a tatalui.winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat 10 lei in Ploiesti.

| karsivan a răspuns:

In Bucuresti la institutul Cantacuzino costa 12 lei iar rh 10 lei

| yo547 a răspuns:

Buna eu am dat 8 lei. Funda?