| alinaa765 a întrebat:

Buna ziua! a Pentru cei care administreaza sau au administrat Serlift. Il luati seara sau dimineata? Il iau dimineata dar ma simt foarte rau toata ziua, obosita, simt ca daca ma pun sa dorm nu ma mai trezesc vreodata, ameteli, simt ca sunt pe cale sa mi pierd cunostiinta si tot. Am informat doctoru psihiatru despre aceasta, insa a zis sa il iau seara de acum. Voi cand il luati? Aveti efecte secundareV

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

"doctoru psihiatru despre aceasta, insa a zis sa il iau seara de acum"

doctorul psihiatru este cel mai in masura sa zica cand sa iei acest medicament, daca a zis sa il iei seara atunci il iei searawinking