| Albert1221 a întrebat:

Buna ziua. Acum un an am avut un contact sexual oral neoprotejat, iar de atunci urinez foarte puțin, de culoarea galben, și urat mirositor. Dacă nu ma duc la baie ma doare foarte tare vezica, abdomenul. Am făcut de doua ori analize pentru Infecții urinare și nu mi-a ieșit nicio problema. Este vreo boala cu transmitere sexuală cu aceste simptome? Menționez ca nu am scurgeri din penis

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Urina se poate schimba asa in rau si din cauza alimentatiei sau a hidratarii necorespunzatoare.Mai exista riscul de diabet sau alte cele, dar nu vreau sa te sperii inutil.Trebuie cercetat mai in amanunt.

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu0o a răspuns:

Mergi la medic si spune-i simptomele fiindca s-ar putea sa fie vreo bacterie. Bacteriile nu apar la analize daca nu sunt căutate in particular! In functie de simptome medicul spune ce bacterii ar putea fi vinovate si laboratorul le cauta in special pe acelea.