| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am 15 ani si am o problema. De o luna tot imi apare o substanta alba spre galben urat mirositoare pe penis. Tin sa mentionez ca nu am avut niciodata un contact sexual si tin mult la igiena. Nu ma ustura cand urinez, nu ma doare abdomenul si nici nu ma mananca, doar substanta urat mirositoare. Va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Esti sigur ca nu e vorba doar de igiena? Ai vorbit cu parintii?

Mergi la medic pentru a afla ce este.Nu e obligatoriu sa fie o boala cu transmitere sexuala, ci poate fi o infectie care porneste din interior, nu doar de la factori exteriori.

1 răspuns:
| sammie a răspuns:

Mergi la medic.