| Stoicaandra001 a întrebat:

Am facut o cura mai severa, mai exact m-am infometat iar acum am niste dureri groaznice de mi se taie respiratia de durere. A mai trecut cineva prin asta? Cand o sa dispara durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poți să mai zici o dată? cu LITERE DIN ASTEA? pentru alte inconștiente care vor să facă aceeași prostie? Poate măcar lor le vine mintea la cap și nu fac greșeala asta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine ti a recomandat tie cura aia de slabire un medic? Sau tu asa ai vrut, mergi la medic nu sunt normale durerile pe care le ai, ai afectat tu niste organe prin cura ta minune, ce varsta ai?

| RAY a răspuns:

Pana intri in cetoza apoi trec durerile, organismul va consuma grăsimi, si eu fac asta des, nu consum nimic cam 36 de ore doar apa atat, eu unu vad asta ca pe un act de vointa, o curatare a organismului, minti nu pentru slabit

| Mosotti a răspuns:

Dureri unde? de stomac? Daca de stomac atunci mananca si iti revii, stomacu e gol si a tot ros in gol pana ai facut probabil inflamatie acolo, nu e voie cura severa, nu stiai?

| Donsavas a răspuns:

Cand te infometezi, trebuie sa o faci treptat, în timp.
Întâi scoti carnea, carbohidratii, după legumele...Nu dintr o data! Trebuie să bei multa apa pentru a mentine echilibrul acido bazic in corp..doar asa iti revii.

| laurentiutirei a răspuns:

Salut du-te la doctor s-ar putea sa ai gastrita! daca nu am mancat asta se intampla dai in gastrita daca vei avea asta asteaptate la legume fierte happy