| 123456788900000 a întrebat:

Am fost la ginecolog pentru ca am o secretie verzuie, prima data m-a consultat si mi-a facut un babeș, prima data am primit ovule cervugid si tinizol.Le-am luat dupa nu mi-a mai venit secretia cateva zile apoi a aparut iar, zilele trecute am mers iar la control am primit rezultatul de la babes si mi-a spus ca e totul bine, doar ca am niste bacili cantitate redusă, am primit 2 ovule canesten gyn uno cu pauza intre ele de 5 zile si pastile sunvert am bagat deja un ovul, dar secretia este la fel mirositoare abundenta si culoarea spre verde.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asteaptă sa i si faca efect medicamentele sa stii ca nu te vindeci asa cum ai bate din palme, dar secretia aia verzuie din ce cauză este? Ai facut sex neprotejat? Ce varsta ai? Sănătate multă.