| Paslaru_Florin_1994 a întrebat:

Am o problema,de cateva luni am o tuse seaca de care nu scap. Tusesc dimineata de cateva ori,repetat iar in cursul zilei tusesc doar dupa ce mananc rece si la mirosuri puternice cum ar fi:deodorante de camera,tutun, parfumuri.Cand tusea devine repetata imi creeaza o stare de voma..Ma poate ajuta cineva cu un tratament natural? P.S nu fumez si nu am consulatat un doctor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Consulta un doctor. Si nu te lua de fumat.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ar fi indicat sa te vada medicul de famile si daca este cazul, cel pneumolog!
Nu ezita si nu cauta sa treaca de la sine.
O seara buna happy