| anonim9223 a întrebat:

am observat de o saptamana ca am secreti vaginale abundente de culoare alb-galbuie! Menstruatia luna trecuta a venit pe la sfarsit iar acum inca nu apare dar simptomele dinainte menstruatiei a aparut! Ce ma nelinisteste sunt acele secreti vaginale, tin sa mentionezca sunt inca virginal! Ar trebui sa consult un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Ai o infectie, cel m ai probabil o candidoză, mergi la medicul ginecolog, dar inainte de a merge la medic, nu te m ai spăla cu sapun la zona intimă, sau cu gel de duș, ci doar cu gel intim, special pentru zona intimă, si asa ai acum probleme, poate si dela săpun sa le ai, ai iritat zona aia, i ati un gel intim de calitate, de la avon, sunt bune, spun fetele care il folosesc, ce varsta ai? Multă sanatate dragă anonimă,laughing cum te numesti?

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Eu cred ca tu te "spermezi", ori ii mucoasa vaginala, cred rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Daca nu stii, de ce i ti bati joc de ea? Esti un fraier care habar nu are cu ce probleme se confruntă fetele, tu te spermezi ca un bou.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, ca tu nu esti baiat, esti neutru =)