| emima a întrebat:

am si eu o problema de ceva timp ma simt foarte adormita si oricat as dormi tot mi.e somn dar au inceput si greturile si uneori chiar vars dar ma doare si in partea stanga! stiu ca suna ca o sarcina dar sunt sigura ca nu e.cam ce ar putea fi?

multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate ai probleme cu fierea.
Pentru a fi mai linistita, poti consuma ceai de tei indulcit cu miere, dar te poti adresa si medicului de familie, un control si eventual ceva analize, ar spulbera orice indoiala si vei fi mai multumita deca raspunsurile noastre.
O seara bunahappy

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Este bine sa mergi la medicul de familie pentru un consult si eventual o trimitere la un medic internist pentru ca, simptomele sunt ingrijoratoare, daca esti sigura ca nu esti insarcinata.
Pentru linistea ta, fa un test de sarcina pentru a elimina si aceasta posiblitate daca in perioada precedenta ai avut contact sexual neprotejat.
Un gand bun si multa sanatate.

| express11 a răspuns:

Apendicita.la doctor. daca faci peritonita este grav.

| d0pex a răspuns:

Poate fi o gripa sau raceala....Eu zic sa te duci la medic