| cipryyy12 a întrebat:

Buna am si eu o problema simt ca ma doare gatul in partea stanga si imi vine flecma verde cu sange, partea stanga a pometului de la fata ii ca si amortit, iar la urechea stanga am uneori senzatia de infundata si de la o vreme cand ma aplec ma doare fruntea, s-ar putea sa fie sinuzita sau ceva multumesc astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca e ceva cu sinusurile, dar nu sunt medic. Faptul ca iti vine flegma cu sange, daca nu ai probleme gingivale, ar trebui sa te puna pe ganduri si sa te trimita la doctor. Si oricum verde?! Nu am mai auzit niciodata laughing o fi puroi, deci semn de infectie, si ai inca un motiv sa te prezinti la un consult de specialitate. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cere pareri aici, mergi la doctor cat mai rapid.

| natasa1980 a răspuns:

Daca flegma e verde inseamna ca ai puroi.S-ar parea ca de la gat a urcat la fata si la ureche.TREBUIE MERS URGENT LA MEDIC.Eu zic ca o sa-ti dea niste antibiotice puternice dar nu mai sta asa nici o clipa.

| Marian_Eduard_1996 a răspuns:

Sincer mai bine ai consulta un specialist.Nu te lua dupa capul altora.Eu asa cred ca e mai bine. Sper k ti-am fost de folos...