| Alex20778 a întrebat:

Buna Ziua, cand m-am masturbat dupa vreo 30 min mi s-a umflat capul penisului si e ca o ciuperca, puteti va rog sa imi dati niste sfaturi, imi e foarte frica. Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar inainte de a te masturba nu aveai nimic?

| Violleta2022 a răspuns:

Ia o pauza de vreo 2 saptamani de la masturbare si nu-l mai atinge. Nu uita sa il speli zilnic cu apa calda si sapun, ca iritatia si secretia sa fie indepartata si sa nu il mentina iritat.

| mihai69 a răspuns:

Stai să mă lămuresc: e ca o ciupercă atomică, sau ca o Calvatia gigantea?!?
Doar în primul caz ar trebui să te sperii, că e radioactivă deci periculoasă. A doua e comestibilă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba cateva zile si totul va fi ok.

| Alex20778 explică (pentru Emilian65):

Multumesc foarte mult! Asa o sa fac sper sa se desunfle

| Sofer a răspuns:

Abținete câteva zile și totul o sa revină la normal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

E sensibil si l-ai strans prea tare. Pauza, apoi fi mai bland cu el.

| RoCkKiD a răspuns:

Ai fost prea energic in activitatea ta. laughing

Lasa-l sa isi revina si dupa te poti reapuca.

| whatisthis19 a răspuns:

Dc ai facut asta?

| darialux a răspuns:

Du-te la un doctor sa veizi ce ai

| AlexBarbosu a răspuns:

Du-te la un doctor