| Andrei_Florin_1998_hOND a întrebat:

Buna ziua!
Ce puteti sa imi spuneti despre DANABOL?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Salut,
Danabol este din vechea generație de steroizi. Este destul de puternic, insă dificil de controlat. Vine la pachet cu multe efecte adverse. Ca echivalent recomand Probolan, alcătuit pe bază de plante(din ce zic ei.) Spor!

| Donsavas a răspuns:

Salut! Este un anabolizant toxic cu efecte farmacoterapeutice pentru cei cu boli endocrine care urmeaza terapia sub supraveghere medicala si n au de ales, caci este nevoie sa si tina sub control afectiunile.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Oral = toxic, foarte toxic si slab calitativ. Citește, mănâncă bine, antreneaza-te inteligent, odihneste-te si răbdare.