| iulcik213 a întrebat:

Spuneti-mi na rog am de gind sa duc un curs de o luna de danabol. Ce efecte negative are el?

3 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Foarte trist... crezi ca ai ajuns in acel stragiu in care iti e imposibil sa mai pui masa natural?
Folosit singur, acest steroid nu face altceva decat sa retina o cantitate exagerata de apa in corp.
Nu ma intelege gresit... nu sunt impotriva utilizarii stero, doar ca nu pot fii folositi de orice om normal, initial au fost conceputi pentru tratarea/vindecarea bolilor. mai gandeste'te bafta

| nesuferit a răspuns:

Baga nasoale, DOAR daca esti convins ca nu te lasi de sala.

| Cosmin86 a răspuns:

Este unul din cei mai toxici steroizi pentru ficat, sa folosesti neaparat liv 52.
Ce experienta ai cu steroizii de l-ai ales pe cel mai toxic?