| EvaTramell a întrebat:

De cateva zile ma cam doare in partea dreapta. Si picioril drept il simt amorit. Mentionez ca zilele trecute am vomitat. Eu am cva probleme cu ovarele. Dar am fost la medic si am luat medicamente si nu am avut probleme cu dureriile doar la menstruatie (dureri normale). Dar acum ma doare umpic mai sus de ovar. Si ma sageata in spate. Ce poate fii? Zilele trecute ma durea mai sus cam pe unde e ficatu dar acum ma lasat si ma doare pic mai jos si ma sageata in spate. Faza e ca nu mai stiu ce ma doare. Simt si la ovar simt si in spate.doar partea dreapta...si ma simt si fff balonata. Nu prea am mai fost zilele astea la baie...adica nu pot...nu stiu. Ce sa fac? Ce poate fii? Asa ma doare de mor...crying(((.
Astept raspunsuri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ori te prezinti la urgente, ori faci o ecografie si asa elucidezi misterul.
Nu ezita si nu mai amana momentul...
O zi buna sa aihappy

| express11 a răspuns:

Apendicita.la doctor repede.si la urgente iti spune.

| EvaTramell explică:

Si acum am stari de voma si piciorul mil simt amortit. Si ma mai inteapa din cand in cand.sad

| KRLL a răspuns:

E Apenticitaaa!