| tudor1225 a întrebat:

De cateva zile ma sacaie testiculul stang. Aceasta durere a aparut acum cateva zile, primadata manifestandu-se ca si o usoara durere in preajma leptopului (cand stateam in pat si il puneam peste picioare). Acum durerea a inceput sa persiste peste tot si a inceput sa ma doara tot timpul, chiar si cand nu stau jos. Am observat ca acea punga a testiculelor a crescut si ca cel din stanga tinde sa stra lipit de cel din dreapta. Va multumesc de ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu te duci la doctor nu pot sa inteleg.

| untu a răspuns:

Mergeti mai intai la medicul de familie sa va consulte si sa va trimita la o clinica, la sectia urologie sau nefrologie si sa va faca ecografia Doppler! aveti o afectiune grava a sistemului reproducator!

| untu a răspuns:

Si nu mai puneti niciodata laptopul pe picioarele dvs. sau intre picioarele dvs. pentru ca aceast laptop distruge testiculele si spermatoizii ducand la impotenta!

| vocea a răspuns:

Du-te urgent la medic s-a agravat din cate spui