| Hugis a întrebat:

exista ceva pastile de îngrășat asemănătoare cu PERITOL? Acesta din pacate nu se mai gaseste in farmacie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista pastile de ingrasat, doar voiinta sa mananci mai mult.
In ce priveste Peritolul, acesta este un produs impotriva alergiilor, care are ca efect secundar: cresterea poftei de mancare, dar nu este un produs special pentru ingrasare.

Daca mănânci zilnic cel putin 2500 calorii si nu pui nimic pe tine, ti-as recomanda sa faci niște analize medicale, incluzând examenul copro-parazitologic, pentru detectarea paraziților intestinali.
Odata eliminati parazitii intestinali, creste pofta de mancare si incepi sa iei in greutate.

| Donsavas a răspuns:

Da,exista olanzapina card da o mare pofta de mâncare dar trebuie prescrisa de un psihiatru.

| Andraxandra12345 a răspuns:

Bună ziua sora mea de la 51 kg a ajuns la 58 cu peritol o sa dam noi comanda sa ne spuneți dacă doriți

| Iulia0103 a răspuns (pentru Andraxandra12345):

Buna. Mai dați comanda de Peritol? As dori sa cumpăr.