| Wordofthat999999 a întrebat:

Ce pastile de ingrasat foarte eficiente si rapide exista? Funda+vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista pastile de ingrasat, dar exista alimente care ingrasa mai rapid, alimentele bogate in grasimi
grasimi =9 calorii per gram
imagineazati sa manci un 1kg de slanina =5000 de calorii

| Wordofthat999999 explică (pentru RAY):

Deci cate portii cu mancare prajita pe zi sa mananc?

| RAY a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Cat mai multe dar nu e sanatos, baga slanina

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista pastile de ingrasat, dar exista hrana sanatoasa, pe care daca o mananci, te poti ingrasa!
Trebuie sa intelegi ca nu te poti ingrasa cu pastile, asa ceva nu exista!
Mananca sanatos, dubleaza portia de mancare in farfurie si manaca 3 mese regulate pe zi si vei lua in greutate. Ai nevoie de minim 3-4000 calori pe zi, ca sa incepi sa iei in greutate~

| Sarcopt a răspuns:

Shaorma

| 1231242 a răspuns (pentru Sarcopt):

De ce nu ti-a dat funda?!

| Sarcopt a răspuns (pentru 1231242):

Nu am idee

| unicorn675 a răspuns:

Vrei sa te indopi cu pastile? mai bine bagi in tine doar nuttela pentru o saptamana si o sa vezi ca te faci ca balon