| luri a întrebat:

Buna Ziua! Iarba de grau, cred ca a.ti auzit de ea este din grau sau sunt anumite seminte? Ajuta la slabit si de aceea ma intereseaza dar asta nu inteleg. Rog sa raspunda doar cine stie. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doresti sa le consumi sub forma naturala, sau preparate?

| luri explică (pentru neutrino):

Pai se face un suc am citit...dar o fi din graul din care se face si faina sau alte seminte, asta nu stiu...

| Cosmin86 a răspuns:

De unde stii ca ajuta la slabit?

| luri explică (pentru Cosmin86):

De pe net...

| Cosmin86 a răspuns (pentru luri):

Arata-mi. pentru ca pe net circula foarte multe prostii.

si ca sa stii si tu, NIMIC nu ingrasa si NIMIC nu slabeste, conteaza numarul de calorii la sfarsitul zilei.

Daca nr. de calorii consumate intr-o zi e mai mic decat nr de calorii arse, atunci SLABESTI INDIFERENT CE MANANCI.

Răspuns utilizator avertizat